KOLEJNY LIVE Z CYKLU "ARCHITEKCI NA XXI WIEK"

IMG 7342

Szanowni Państwo
w immieniu Organizatora już 20 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy na kolejny LIVE z cyklu „Architekci na XXI wiek” - spotkanie z wybitnymi osobowościami świata architektury. Tym razem Jan Strumiłło porozmawia z Krzysztofem Mycielskim z Grupa 5 Architekci.

Krzysztof Mycielski
Urodzony w 1968, polski architekt, krytyk architektury, współzałożyciel i wspólnik pracowni Grupa 5 Architekci. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (dyplom wyróżniony w konkursie SARP Dyplom Roku 1996). W latach 1994-1995 asystent stażysta na WAPW, od 1994 publicysta i krytyk architektury. Nauczyciel akademicki. Od 2009 r. wykłada i prowadzi zajęcia z teorii architektury współczesnej na Wydziale Architektury i Budownictwa Politechniki Lubelskiej.

Jan Strumiłło
Architekt uprawniony, członek MOIA od 2015 roku. Prowadzi od 2010 własną praktykę w Warszawie. Od 2013 stypendysta AHO w Oslo, Norwegia. Pracował jako architekt dla Baumschlager Eberle w Szwajcarii i Austrii. Absolwent ETH w Zurychu. Studia MAS ukończył pod kierunkiem Dietmara Eberle. Praktykę zdobywał pracujac m.in. dla JEMS w Warszawie. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – w 2005 roku jego projekt dyplomowy Dobra/Drewniana zdobył nagrodę im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego. W 2013 rezydent w Akademie Schloss Solitude w Stuttgarcie. Autor książki „Ukryty Modernizm”.

W trakcie spotkania będziecie mieli możliwość zadawania pytań.
Możecie je również podsyłać do nas już teraz na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Linki do transmisji:
YouTube:
youtube.com/architekturaibiznes
Facebook:
facebook.com/architekturaibiznes

Patronem wydarzenia jest: SARP Oddział Kraków
Partnerami wydarzenia są:

  • Axalta
  • Geberit
  • Koło
  • Perforacja - blachy perforowane
  • Szansa

Do zobaczenia!