Aktualności

NOWA STRONA WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w imieniu Władz WSEiZ, z przyjemnością informujemy, że w dniu 20 kwietnia 2021 r. zostanie Państwu udostępniona nowa witryna internetowa Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

TRWA REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO KIERUNEK ORLEN

IMG 7342

Aplikuj na staż, jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem uczelni wyższej niezależnie od wieku.

KOLEJNY LIVE Z CYKLU "ARCHITEKCI NA XXI WIEK"

IMG 7342

Szanowni Państwo
w immieniu Organizatora już 20 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy na kolejny LIVE z cyklu „Architekci na XXI wiek” - spotkanie z wybitnymi osobowościami świata architektury. Tym razem Jan Strumiłło porozmawia z Krzysztofem Mycielskim z Grupa 5 Architekci.

NIESPODZIEWANIE ZMARŁ DR INŻ. SŁAWOMIR STACHURA

IMG 7342

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2021 r. zmarł niespodziewanie doktor inżynier Sławomir Stachura.

PROFESOR WSEiZ, DR INŻ. ARCH. JANUSZ MARCHWIŃSKI PONOWNIE JUROREM MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNEGO

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Międzynarodowy Instytut Badań nad Rozwojem na Pekińskim Uniwersytecie Inżynierii Lądowej i Architektury poinformował, że dzięki rekomendacjom uniwersyteckim i decyzji Komitetu Organizacyjnego, Prof. WSEiZ dr inż. arch. Janusz Marchwiński został ponownie wybrany na członka komitetu naukowego Międzynarodowego Konkursu Studenckiego 2021 na temat projektowania architektonicznego i modelowania cyfrowego.

Konkurs organizowany jest przez międzynarodowe konsorcjum uczelni Belt and Road Architectural University International Consortium, którego członkiem założycielem jest WSEiZ (jako jedna uczelnia z Polski). Celem konkursu jest doskonalenie naukowych i technologicznych innowacji oraz umiejętności studenckich, podnoszenie poziomu wiedzy i rozwój badań studenckich oraz wzmacnianie międzynarodowej wymiany akademickiej i kulturowej.

Odwiedź stronę Belt and Road Architectural University International Consortium i dowiedz się więcej.

STRES - WYKŁAD OTWARTY

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Prof. Sat Bir Khalsa, światowej sławy ekspert z Havrard Medical School, USA, poprowadzi spotkanie online w języku angielskim, na temat „Stres – działanie, usuwanie, zapobieganie” 21 kwietnia 2021 roku o godzinie 11:00

KIEDY LAS STAJE SIĘ PUSZCZĄ, CZYLI CZY WARTO CHRONIĆ SIEDLISKA OWADÓW SAPROKSYLICZNYCH

IMG 7342

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na webinar Pana doktora Dawida Marczka, prof. WSEiZ pt. Kiedy las staje się puszczą, czyli czy warto chronić siedliska owadów saproksylicznych.

NAGRODY NAUKOWE POLITYKI 2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Fundacja Tygodnika POLITYKA zbiera zgłoszenia młodych naukowców do 21. edycji konkursu o Nagrody Naukowe POLITYKI. Do niedzieli 13 czerwca 2021 r. na stronie polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł.

NOWA STRONA WWW.WSEIZ.PL

IMG 7342

Szanowni Państwo,
informujemy, że w najbliższym czasie strona www.wseiz.pl ulegnie modernizacji!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!