Aktualności

PROFESOR WSEiZ, DR INŻ. ARCH. JANUSZ MARCHWIŃSKI PONOWNIE JUROREM MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNEGO

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Międzynarodowy Instytut Badań nad Rozwojem na Pekińskim Uniwersytecie Inżynierii Lądowej i Architektury poinformował, że dzięki rekomendacjom uniwersyteckim i decyzji Komitetu Organizacyjnego, Prof. WSEiZ dr inż. arch. Janusz Marchwiński został ponownie wybrany na członka komitetu naukowego Międzynarodowego Konkursu Studenckiego 2021 na temat projektowania architektonicznego i modelowania cyfrowego.

Konkurs organizowany jest przez międzynarodowe konsorcjum uczelni Belt and Road Architectural University International Consortium, którego członkiem założycielem jest WSEiZ (jako jedna uczelnia z Polski). Celem konkursu jest doskonalenie naukowych i technologicznych innowacji oraz umiejętności studenckich, podnoszenie poziomu wiedzy i rozwój badań studenckich oraz wzmacnianie międzynarodowej wymiany akademickiej i kulturowej.

Odwiedź stronę Belt and Road Architectural University International Consortium i dowiedz się więcej.

STRES - WYKŁAD OTWARTY

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Prof. Sat Bir Khalsa, światowej sławy ekspert z Havrard Medical School, USA, poprowadzi spotkanie online w języku angielskim, na temat „Stres – działanie, usuwanie, zapobieganie” 21 kwietnia 2021 roku o godzinie 11:00

KIEDY LAS STAJE SIĘ PUSZCZĄ, CZYLI CZY WARTO CHRONIĆ SIEDLISKA OWADÓW SAPROKSYLICZNYCH

IMG 7342

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na webinar Pana doktora Dawida Marczka, prof. WSEiZ pt. Kiedy las staje się puszczą, czyli czy warto chronić siedliska owadów saproksylicznych.

NAGRODY NAUKOWE POLITYKI 2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Fundacja Tygodnika POLITYKA zbiera zgłoszenia młodych naukowców do 21. edycji konkursu o Nagrody Naukowe POLITYKI. Do niedzieli 13 czerwca 2021 r. na stronie polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł.

NOWA STRONA WWW.WSEIZ.PL

IMG 7342

Szanowni Państwo,
informujemy, że w najbliższym czasie strona www.wseiz.pl ulegnie modernizacji!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

LEGITYMACJE STUDENCKIE

IMG 7342

Uwaga Studenci!
Przypominamy, że legitymacje studenckie, legitymacje doktoranta oraz legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne bez konieczności potwierdzania ich ważności w uczelni.

UWAGA! PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ w R.A. 2020/2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz w trosce o zdrowie Studentów i Nauczycieli WSEiZ, a także w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji i Nauki, w roku akademickim 2020/2021 zajęcia realizowane są w formie hybrydowej. Oznacza to, że część zajęć odbywa się w siedzibie WSEiZ, a część z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość:

PRZYPOMINAMY - TRWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA - ERASMUS+ 2021

IMG 7342

Ogłaszamy uzupełniający nabór na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ z projektu KA103-2020.

ZAGŁADA I RESTYTUCJA ŻUBRA - WEBINAR

IMG 7342

Szanowni Państwo,
ochrona żubra w Polsce jest wielopokoleniową tradycją. Jego populacja stała na krawędzi zagłady, ale dzięki aktywnym działaniom odnotowuje się stopniowy wzrost jej liczebności. Działania w zakresie ochrony żubra koncentrują się na dwóch głównych kierunkach: ochronie żubra w ośrodkach zamkniętych oraz w wolnościowych stadach.