Aktualności

ZAPROSZENIE NA INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

IMG 7342

Rektor i Senat Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na transmisję uroczystej Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 kończącej obchody 25-lecia Uczelni.

Uroczystość odbędzie się 6 października 2020 o godzinie 11.00

Transmisja Uroczystości odbędzie się przez oficjalną stronę Uczelni na portalu Facebook oraz na kanale YouTube:

ZALECENIA DLA STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ZAJĘĆ ORAZ ZALICZEŃ I EGZAMINÓW W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne społeczności akademickiej WSEiZ w trakcie wrześniowej poprawkowej sesji egzaminacyjnej oraz semestru zimowego 2020/2021 prosimy o zapoznanie się z zaleceniami dla studentów i nauczycieli akademickich w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas zajęć oraz zaliczeń i egzaminów w WSEiZ.

Informacje dla studentów I semestru – rok akademicki 2020/2021

UWAGA! PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz w trosce o zdrowie Studentów i Nauczycieli WSEiZ, a także w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia realizowane są w formie hybrydowej. Oznacza to, że część zajęć odbywa się w siedzibie WSEiZ, a część z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość:

Dzień otwarty w WSEiZ w Warszawie – 22.09.2020

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Otwarty online.

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest decyzja o wyborze uczelni i kierunku studiów, dlatego chcemy Cię w tym wesprzeć. Podczas spotkań online zaproszeni wykładowcy i studenci WSEiZ opowiedzą jak wyglądają u nas studia, dlaczego warto wybrać konkretne kierunki i jak wygląda proces rekrutacyjny.

OBRONY ZAKOŃCZONE SUKCESEM!

IMG 7342

Przedstawicielki kierunku Zarządzanie, prowadzonego w języku angielskim, obroniły swoje prace dyplomowe z uśmiechem na twarzy.

KONKURS WSEiZ NA KONCEPCJĘ DROGI KRZYŻOWEJ ORAZ ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZY POWSIŃSKIM KLUBIE KULTURY I KOŚCIELE PW. ŚW. ELŻBIETY W POWSINIE ROZSTRZYGNIĘTY

IMG 7342

Jako organizator Konkurs na Koncepcję Drogi Krzyżowej oraz Zagospodarowania Terenu przy Powsińskim Klubie Kultury i Kościele pw. Św. Elżbiety w Powsinie z przyjemnością informujemy, że konkurs dobiegł końca i znamy już jego laureatów!

ORGANIZACJIA ZAJĘĆ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz w trosce o zdrowie Studentów i Nauczycieli WSEiZ zdecydowaliśmy, że w semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia realizowane będą w formie hybrydowej. Oznacza to, że część zajęć odbędzie się w siedzibie WSEiZ, a część będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość:

TERMINY I ROZKŁADY SESJI POPRAWKOWEJ - LATO 2019/2020

IMG 7342

Drodzy studenci!
Na Chmurze Edukacyjnej WSEiZ dostępne są już rozkłady z terminami poprawkowej sesji egzaminacyjnej (wrześniowej).

BUILDER POLSKA - NUMER 9/2020

IMG 7342

Szanowni Państwo,
na łamach BUILDER SCIENCE, w dziale "Osiągnięcia Naukowe Polskich Uczelni Technicznych", został opublikowany artykuł poświęcony Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.