Aktualności

OTRZĘSINY 2019

IMG 7342

W imieniu Samorządu Studentów WSEiZ oraz Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Niepublicznych w Warszawie zapraszamy na otrzęsiny, które odbędą się 18 października 2019 (piątek) od 21 w klubie XOXO Party (ul. Konopnickiej 6, Warszawa). Wejście dla studentów WSEiZ z osobą towarzyszącą za darmo!

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA BUDOWNICTWA JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA!

IMG 7342

W imieniu Organizatorów, czasopismo "Builder", zapraszamy na Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa, który odbędzie się 21.10.2019 w godzinach 9-16 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Wstęp wolny.

INWENTARYZACJA DENDROLOGICZNA W JANOWCU

IMG 7342

W lipcu 2019 grupa studentów z Koła Naukowego Architektury Krajobrazu z WSEiZ w ramach współpracy między Uczelnią a Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym przeprowadziła po raz kolejny inwentaryzację drzewostanu w Janowcu (oddział Muzeum). Prowadzącym zespół studentów Architektury Krajobrazu był mgr inż. Jakub Botwina.

WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSEiZ 2019

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy do udziału (czynnego lub biernego) w wyborach do Samorządu Studenckiego w roku akademickim 2019/2020. Wybory odbędą się 28 października 2019 o godzinie 18 w sali nr 4 (ul. Rejtana 16). 

NABÓR NA WYJAZD NAUCZYCIELI AKADEMICKICH I PRACOWNIKÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

IMG 7342

Ogłaszamy nabór na wyjazdy zagraniczne nauczycieli akademickich/pracowników w ramach programu ERASMUS+ (wyjazdy w roku akademickim 2019/2020).

Typy wyjazdów:

- STA (staff mobility for teaching) – wymiana nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelniach partnerskich

- STT (staff mobility for training) – szkolenia nauczycieli akademickich i pracowników
w uczelniach partnerskich lub instytucjach zagranicznych

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE „RYSUNEK I MALARSTWO”

IMG 7342

Do 25 października 2019 trwa rekrutacja na nowe studia podyplomowe – Rysunek i Malarstwo adresowane do osób chcących doskonalić warsztat plastyczny (niekoniecznie po studiach artystycznych). Zajęcia poprowadzą wykładowcy łódzkiej ASP – świetni teoretycy i praktycy z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem artystycznym, nagradzani w Polsce i za granicą. Będą to: prof. Tomasz Chojnacki, prof. Andrzej Grenda, mgr sztuki Gabriela Cichowska, mgr inż. arch, kraj. Jarosław Jończyk.

STUDIA PODYPLOMOWE: BIM (BUILDING INFORMATION MODELING)

IMG 7342

BIM to rewolucja w projektowaniu i budownictwie! Zapraszamy absolwentów kierunków: Architektura, Budownictwo i Zarządzanie do rekrutacji na studia podyplomowe BIM – Building Information Modeling. Studia trwają dwa semestry. Planowany początek studiów to październik 2019.

DARMOWE SPOTKANIE DLA PR-OWCÓW PR TALKS ŁÓDŹ „DOBRE PRAKTYKI W BUDOWANIU WIARYGODNEJ MARKI PRACODAWCY”

IMG 7342

Centrum Kreatywności Fabryka, Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka oraz Agnieszka Burzyńska - Trener Public Relations zapraszają na czwarte spotkanie dla PR-owców i marketingowców z cyklu PR Talks Łódź (dawniej „Wakacje z PR”), które odbędzie się 15.10 (wtorek) o godz. 16.00. Temat spotkania to „Employer Branding: dobre praktyki w budowaniu wiarygodnej marki pracodawcy.”

RELACJA Z WYJAZDU W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

IMG 7342

Tylko do jutra (10 października 2019) można przesyłać zgłoszenia na wyjazd na studia w semestrze letnim 2020 w ramach programu Erasmus+. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Poniżej wywiad z naszą studentką, Natalią Dadykiną, która na studiach II stopnia na kierunku architektura wyjechała na Erasmusa na semestrze letnim w roku akademickim 2018/2019.

WERNISAŻ WYSTAWY PRAC STUDENTÓW ARCHITEKTURY „REWALORYZACJA WNĘTRZ”

IMG 7342

23 września 2019 w Galerii WSEiZ (ul. Rejtana 16) odbył się wernisaż wystawy prac studentów kierunku Architektura VII semestru. Na wystawie zaprezentowano prace wykonane na zajęciach Rewaloryzacja Wnętrz pod kierunkiem mgr. sztuki Marka Rojka.