Aktualności

INFORMACJA W SPRAWIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI STUDENCKICH

IMG 7342

Szanown Państwo,
zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) zostały wprowadzone zmiany w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich.

PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,

w związku z wydanym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rozporządzeniem z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi przez Władze WSEiZ informacjami dotyczącymi zdalnego prowadzenia zajęć.

NOWOŚĆ! BUDOWNICTWO - STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

IMG 7342

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na nowe studia drugiego stopnia - BUDOWNICTWO! Studia będą prowadzone w trybie niestacjonarnym (sobota-niedziela).
ZAPISZ SIĘ DO 30.08.2020 I NIE PŁAĆ WPISOWEGO!
Rata miesięczna czesnego tylko 570 PLN!

ABC REKRUTACJI 2020

IMG 7342

Startować na jeden wybrany kierunek, na jedną uczelnię, czy próbować sił w wielu miejscach? Czekać do końca na liście rezerwowej czy decydować się od razu po zakwalifikowaniu na pierwszy z wybranych wydziałów? Walczyć o każdy punkt na świadectwie dojrzałości, a jeżeli tak, to w jaki sposób?

ZBIÓRKA FUNDUSZY NA MAŁĄ ELEKTROCIEPŁOWNIĘ

IMG 7342

Szanowni Państwo!
Zapraszamy do wsparcia projektu, którego jedną z prowadzących jest nasza studentka, zajmująca się stroną wizualną przedsięwzięcia - Pani Paulina Weremczuk.
Projekt małej elektrociepłowni łączy w sobie ekologię oraz postęp technologiczny. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania z chęcią wspiera młodych naukowców.

ZOSTAŃ OPIEKUNEM STUDENTA ERASMUS!

IMG 7342

Program „BUDDY” skierowany jest do studentów, którzy zainteresowani są opieką nad zagranicznymi studentami przebywającymi w ramach programu Erasmus+ w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Opiekunem może zostać każdy student WSEiZ, zainteresowany nawiązaniem nowych znajomości, dysponujący odrobiną wolnego czasu oraz znający języki obce i chcący poćwiczyć komunikację z rodzimymi użytkownikami języka, czyli native speakers.

NOWOŚĆ! ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU - STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

IMG 7342

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na nowe studia drugiego stopnia - ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU! Studia będą prowadzone w trybie niestacjonarnym (sobota-niedziela).
ZAPISZ SIĘ DO 30.08.2020 I NIE PŁAĆ WPISOWEGO!
Rata miesięczna czesnego tylko 570 PLN!

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE - ARANŻACJA WNĘTRZ!

IMG 7342

Zapraszamy wszystkich miłośników aranżacji wnętrz na nowe studia podyplomowe!
Podczas dwóch semestrów studiów, nabyją Państwo praktyczne umiejętności kształtowania przestrzeni i estetyki wnętrza pod okiem doświadczonych architektów wnętrz, prowadzących samodzielną praktykę zawodową, a także pracujących w zespołach międzybranżowych.

INWENTARYZACJA NOŚNIKÓW REKLAMY GMINY IZABELIN

IMG 7342

W ramach współpracy z Gminą Izabelin, studenci WSEiZ podczas pandemii nie próżnowali i mimo niedogodnych warunków dokonali inwentaryzacji nośników reklamowych, co według Wydziału Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu Gminy Izabelin będzie pomocne w pracach nad uchwałą krajobrazową.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU Z POZYTYWNĄ OCENĄ KSZTAŁCENIA PKA

IMG 7342

W ubiegłym roku Polska Komisja Akredytacyjna skontrolowała proces kształcenia na trzech kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Architektury WSEiZ. Akredytacja dotyczyła kierunków Architektura [pierwszy i drugi stopień studiów], Budownictwo oraz Architektura Krajobrazu. Pod koniec 2019 r. WSEiZ otrzymała uchwały Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej dotyczące pozytywnej oceny kształcenia na kierunkach Architektura i Budownictwo, na uchwałę Prezydium PKA w sprawie oceny programowej na kierunku Architektura Krajobrazu musieliśmy poczekać nieco dłużej.