Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT DOT. WIRTUALNEJ UCZELNI

IMG 7342

Od dnia 9.12.2020 r. do korespondencji mailowej pomiędzy wykładowcą a studentem portal Wirtualna Uczelnia WSEiZ wykorzystuje wyłącznie mailowe konto uczelniane w domenie wseiz.edu.pl.

KONKURS PSDZ NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ZAKRESU DACHÓW ZIELONYCH I ŻYJĄCYCH ŚCIAN

IMG 7342

W imieniu Organizatora, zapraszamy studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, którzy w swoich pracach inżynierskich/licencjackich lub magisterskich poruszają szeroko pojętą problematykę zielonych dachów lub żyjących ścian do udziału w I konkursie PSDZ na najlepszą pracę dyplomową z zakresu dachów zielonych i żyjących ścian.

KONKURS AIPOMYSŁ 2021

IMG 7342

Drodzy studenci i absolwenci,
Informujemy o oficjalnym rozpoczęciu konkursu AIPomysł, który kierujemy do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce. W imieniu Organizatra zapraszamy do zgłoszeń.

SFORCE - ONLINE SALESFORCE MEETUP #11

IMG 7342

Jako Patron Medialny, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w 11. już edycji wydarzenia SForce - Online Salesforce Meetup, przeznaczonej dla pasjonatów i profesjonalistów Salesforce. Wydarzenie odbędzie się 20.01.2021 o godzinie 18:30.

BUILDER FOR THE FUTURE 2021!

IMG 7342

Szanowni Państwo,
przypominamy, że miesięcznik Builder zaprasza do udziału w Konkursie dla Młodych Architektów oraz w Konkursie dla Młodych Inżynierów - Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers! MOŻESZ JUŻ WGRAĆ SWOJĄ PRACĘ NA KONKURS. Do konkursu można zgłaszać prace semestralne i dyplomowe.

PRAKTYKI NA ERASMUSIE Z BIUREM TURYSTYCZNYM CZERWIŃSKI TRAVEL

IMG 7342

W związku z tym, że sezon letni 2021 zbliża się wielkimi krokami, Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. jak co roku poszukuje studentów, którzy w ramach programu Erasmus + chcieliby odbyć praktyki podczas zagranicznych wyjazdów do Bułgarii, Grecji i Włoch oraz sprawdzić swoich sił w charakterze pilota wycieczek oraz animatora czasu wolnego dla obozowiczów.

ERASMUS + DLA PRACOWNIKÓW - PRZEDŁUŻENIE TERMINU!

IMG 7342

Nabór na wyjazdy zagraniczne nauczycieli akademickich oraz pracowników administracyjnych WSEiZ w ramach programu ERASMUS+ (wyjazdy w roku akademickim 2020/2021 – 2021/2022) WYDŁUŻONY!

TEORIA I PRAKTYKA 2020 - ZGŁOŚ SIĘ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Zostały zaledwie dwa tygodnie na zgłoszenie się do Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA. Przypominamy, że prace konkursowe można przesyłać za pomocą formularzy znajdujących się na stronie Fundacji do niedzieli 17 stycznia br. do północy.

ODSZEDŁ PROF. DR INŻ. ARCH. ZBIGNIEW BAĆ

IMG 7342

Z żalem informujemy, że w dniu 5 stycznia zmarł prof. dr inż. arch. Zbigniew Bać, wielokrotnie nagradzanym w kraju i za granicą wybitny architekt, twórca nurtu "habitaty", specjalista w dziedzinie projektowania i ochrony środowiska mieszkaniowego, były przewodniczący Komitetu Architektury i Urbanistyki PAN, nauczyciel akademicki niezliczonej rzeszy studentów i słuchaczy na uczelniach w kraju i za granicą, wieloletni wykładowca Wydziału Architektury WSEiZ.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13 stycznia 2021 r. o godzinie 12.00 we Wrocławiu, na cmentarzu przy ul. Bujwida. Kondukt wyruszy sprzed bramy głównej.

GODZINY PRACY ADMINISTRACJI – PRZYPOMNIENIE

IMG 7342

Szanowni Państwo,
przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną, obowiązują następujące godziny pacy administracji WSEiZ: